KONST / Litografier / Färglitografi 14926062
nr 1492 6062
Gerry Eckhardt
(1902-1984), Lettland
Abstrakt djur. Signerad, färglitografi, numrerad 88/150. Bildmått: 40x30 cm
Kondition: trasigt glas
Gerry Eckhardt, född 1902 i Riga, Lettland, död 1984, målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:26:42
26/9 18:18:57
Gerry Eckhardt
Läs mer om Gerry Eckhardt